Değerli İş Ortaklarımız,

Joker Halı koleksiyonları, 30 yıla dayanan el halısı ve makine halısı imalat tecrübelerimiz sonucunda ortaya çıkmıştır. Doğa dostu ve geri dönüşüm ipliklerle ürettiğimiz halılarımız, çevreye olan saygımızın birer ürünündür.

Müşterilerimizi birer ticari ortak olarak görürken, onların kendi pazarlarında başarılı olabilmelerini sağlamak için tüm bilgi birikimimizi ve imkanlarımızı kendilerine sunmaktayız.

Kalite, insanlığa, doğaya ve müşterilerimize karşı gösterdiğimiz saygının bir eseridir. Çalışanlarımıza sağlıklı ve yasal çalışma şartları sağlarken, ana amacımız müşterilerimizin güvenini hak edecek şekilde yüksek kalite ürünler ve hızlı hizmet sunmaktır.

10.000 m² alana yayılmış olan fabrikamız, ürünlerimize sizlerden gelen ilgi sebebiyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Şirket merkezimizin ve ürün geliştirme departmanımızın yer aldığı, İstanbul Ümraniye’de bulunan 3.200 m² genişliğindeki showroom alanımızda en yeni ürünlerimizi görmek üzere sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Saygılarımızla...
Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi, uluslararası standartlarda farklı ürünleri tüketicilerle buluşturup, evlerinizde en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.Misyonumuz

Kalite ve fiyat oranını sağlayıp tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktır.Kalite Politikamız

Kalite, iş ahlakımızın özünden gelir.
Kalite, insana, doğaya ve ürünlerimize saygımızın bir özetidir.
Üretim tesislerimizin tamamı çevre dostu olarak tasarlanmış olup, personelimize sağlıklı, güvenli, doğru, yasal çalışma koşulları sunmaktayız.
Ürünlerimizin ve hizmet kalitesini artırmak hiç bitmeyen bir süreçtir.

about